Tanex Vladislav

Tanex.cz » Reference » Naše reference

Naše reference

publikováno 3. února 2010

Podle dochovaných záznamů se datuje vznik firmy od roku 1826. O něco později se převažující a hlavní náplní stala výroba kostního klihu a od roku 1913 i klihu kožního. Jedná se tedy o dlouholetou tradici a zkušenost při výrobě živočišného klihu. V rámci naší filozofie šetrnosti k životnímu prostředí byla s nákladem cca. 1,4 mil. USD uvedena do provozu v roce 1990 moderní biologická čistírna odpadních vod a plynová kotelna.Investiční náklady ve výši cca 1,9 mil. USD umožnily v letech 1992-1993 zásadní modernizaci technologického procesu výroby klihu. Tradiční je naše spolupráce s vysokými školami a špičkovými specialisty v oboru, která nám umožňuje neustále reagovat na požadavky a přání našich zákazníků. V současné době se kromě klasické výroby jakostního klihu zaměřujeme na výrobu glutinových lepidel zpracovatelných za tepla i za studena.


V roce 1998 byla uvedena do provozu moderní linka umožňující svou kapacitou a variabilní technologií výrobu lepidel pro široký okruh zákazníků.Hledání:

Zaregistrujte se k odběru novinek:


Organic
TANEX Vladislav s.r.o.
Vladislav 70
CZ - 675 01 Vladislav
Czech Republic
Tel.: +420 568 888 102
email: tanex@tanex.cz

Přihlášení uživatele:

E-mail:
Heslo:
Copyright © 2008 - 2022 TANEX Vladislav s.r.o. | Vyrobilo Vergilio

Projekt VÝMĚNA TECHNOLOGIE A PŘEMÍSTĚNÍ PLYNOVÉ KOTELNY V ZÁVODĚ TANEX VLADISLAV, A.S. (dnešní TANEX Vladislav s.r.o.)

je spolufinancován Evropskou unií.

Jedná se o modernizaci a rekonstrukci stávajícího zařízení na výrobu energie, rozvodů plynu a tepla za účelem zvyšení účinnosti a snížení energetické náročnosti výrobních a technologických procesů.

ministerstvo průmyslu a obchodu Europská unie